пятница, 13 марта 2020 г.

Навчання за допомогою дистанційних технологій

Шановні здобувачі освіти Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та їх батьки! 

З метою організації навчання в умовах припинення занять під час карантину та зважаючи на вікові особливості дітей, різне технічне забезпечення кожної окремої родини, доступності до інтернет ресурсів, педагогічний колектив закладу запрошує до навчання через прийнятні для вас засоби комунікації, які ви оберете на власний розсуд. Фрагменти уроків, консультацій, презентації, відео- та аудіоматеріали і посилання на них, а також завдання для самостійного опрацювання та тестові завдання будуть розміщені щопонеділка (починаючи з 16.03.2020) у класних Viber групах, Classroom-ах, на шкільному сайті та Facebook.

           І пам'ятаємо, "Бажання - тисяча можливостей...."!

Комментариев нет:

Отправить комментарий