пятница, 27 марта 2020 г.

Онлайн-нарада при директору!!!

В зв’язку з роботою у гнучкому та дистанційному режимі педагогічним працівникам Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було запропоновано долучитися до застосування сервісу Zoom  для проведення дистанційної наради.
На порядок денний були винесені питання:
1.Виконання індивідуального плану роботи вчителя на період карантину.
2. Дистанційне навчання: реалії у нашому закладі (обмін досвідом).
27 березня 2020 року педагогічні працівники закладу стали учасниками наради в режимі онлайн. Директор Кушняр Алла Павлівна наголосила щодо важливості роботи вчителя та навчання школярів в умовах карантину.
Заступник директора з НВР Рибалко Ю.О. виступила з рекомендаціями щодо виконання плану роботи вчителя на період карантину та запропонувала коригувати при здійсненні самоосвітньої діяльності.
Заступник директора з ВР Горбунова І.О. наголосила щодо важливості інформування батьків класними керівниками з використанням комунікації через Viber або мобільні консультації.
Вчителі закладу поділилися своїми практиками застосування технологій дистанційного навчання.

Увага! Педагогічна рада - онлайн!

Шановні педагогічні працівники 
Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступеніву зв'язку із запровадженням карантину перенесена педагогічна рада з 26.03.2020 року буде проведена в дистанційному відео-режимі 01 квітня 2020 року о 10:00 за допомогою інтернет сервісу Zoom. 
Запрошення до онлайн конференції надіслано на ваші електронні скриньки. Прохання долучитися у повній кількості. По завершенню засідання педагогічної ради відбудеться засідання атестаційної комісії

четверг, 26 марта 2020 г.

Карантин продовжено!

Шановні здобувачі освіти та ваші батьки!
       Адміністрація Миколаївського ЗЗСО доводить до вашого відому, що загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив  25 березня 2020 року.
      Таким чином, заклади освіти продовжують карантинні заходи до відповідного терміну.

пятница, 13 марта 2020 г.

Навчання за допомогою дистанційних технологій

Шановні здобувачі освіти Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та їх батьки! 

З метою організації навчання в умовах припинення занять під час карантину та зважаючи на вікові особливості дітей, різне технічне забезпечення кожної окремої родини, доступності до інтернет ресурсів, педагогічний колектив закладу запрошує до навчання через прийнятні для вас засоби комунікації, які ви оберете на власний розсуд. Фрагменти уроків, консультацій, презентації, відео- та аудіоматеріали і посилання на них, а також завдання для самостійного опрацювання та тестові завдання будуть розміщені щопонеділка (починаючи з 16.03.2020) у класних Viber групах, Classroom-ах, на шкільному сайті та Facebook.

           І пам'ятаємо, "Бажання - тисяча можливостей...."!

четверг, 12 марта 2020 г.

Увага!Карантин!!!

З 12 березня по 03 квітня 2020 року з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-2019) ми призупиняємо освітній процес та зачиняємось на карантин. Навчання відбуватиметься в дистанційному режимі, завдання будуть розміщені на офіційному сайті закладу на сторінці "Навчання на період карантину".