среда, 25 декабря 2019 г.

Година коду 2019

Здобувачі освіти Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучились до глобального руху, що охоплює більше 180 країн світу – «Години коду».
Година коду – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 835,581,513 дітей уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж всесвітнього тижня інформатики на честь дня народження американської вченої в галузі комп'ютерних наук Грейс Мюррей Хоппер.
Година коду проводиться громадською неприбутковою організацією Code.org, яка має на меті поширення інформатики у школах та залучення більшої кількості людей до цієї галузі. Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи з ранніх літ вивчати програмування, здобувачі освіти роблять перший крок до успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття.
Починаючи від початкової школи і завершуючи середньою, здобувачі освіти Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проявили зацікавленість та інтерес до цього заходу. Вчителі інформатики закладу освіти Омельченко Тетяна Вікторівна та Величко Елеонора Анатоліївна подбали, щоб захід пройшов цікаво та пізнавально. Після заняття усі школярі, які долучилися, отримали сертифікат міжнародного зразка. А хто ще не встиг випробувати свої сили, переходьте за посиланням і програмуйте.




пятница, 20 декабря 2019 г.

Районний семінар вчителів початкових класів

18 грудня 2019 року відбулося засідання РМО вчителів початкових класів під гаслом: "Якщо ми навчатимемо сьогодні так, як навчали вчора, ми вкрадемо в дитини завтра". Методична проблема засідання: "Використання квест-технології в Концепції Нової української школи. У пошуках пригод". Учасники засідання ознайомились із досвідом роботи вчителів початкових класів Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, щодо впровадження квест-технології у роботі вчителів початкових класів та цікаво та захоплююче провели час у квест-кімнатах "Офіс детектива Хілла", "Лабораторії безумного вченого" та у "Кімнаті скарбів".

суббота, 7 декабря 2019 г.

День Зброїних Сил України


6 грудня в Миколаївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбувся виховний захід до Дня Збройних Сил України.
Вчителькою фізичної культури Штундер Тетяною Олександрівною були організовані змагання для двох команд дівчаток "Воля"" та хлопчиків "Десант", на яких вони продемонстрували свої морально-вольові  якості: силу волі,  наполегливість, рішучість,  упевненість, взаємопідтримку.
Всі учасники  проведеного заходу  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

понедельник, 2 декабря 2019 г.

«Молодь за життя без СНІДу»

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше був започаткований  1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

З того часу вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.
Не оминули увагою цей день і школярі нашого закладу під керівництвом вчителя основ здоровя Наталії Грабенко та вчителя біології Альони Тимошенко.
Активну участь у заходах, присвячених цьому дню, взяли учні середньої та старшої ланки, а саме учні 6-10 класів. Серед школярів був проведений конкурс плакатів та стінгазет на тему: «Не дай СНІДу шанс». Сумлінно до виконання завдання та з особливою цікавістю віднеслася учениця 9 класу  Гребенко Ельвіра. 
Відеолекторій до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом та солідарності з людьми інфікованими СНІДом  переглянули  вихованці 8 класу.
Обізнаність про захворювання, здоровий спосіб життя та вчасна діагностика знижують ризик інфікування. Інформування молоді та проведення акцій – це один з найефективніших способів привернути увагу суспільства до протидії ВІЛ/СНІД.
Через літературну виставку на тему: «Молодь - за здоровий спосіб життя!», яку організувала бібліотекар закладу Ольга Приймак., діти мали змогу ознайомитися з спеціально відібраною літературою, в якій розповідається про ВІЛ-інфекцію/СНІД.
Також відбулися інформаційні хвилинки на тему: «СНІД – чума ХХI століття», завдяки ним учні поповнили свої знання про шляхи передачі, симптоми, особливості перебігу, методи лікування та профілактики ВІЛ/СНІДу, які в подальшому зможуть використати в своєму дорослому житті, які підготувала вчитель основ здоровя Н. Грабенко.
Учні долучилися і до акції «Червону стрічку носять не байдужі», адже червона стрічка (перевернене “V”) стала символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.
Всі проведені заходи були спрямовані на успішне вирішення питання боротьби з ВІЛ-інфекцією, формування пріоритету здорового способу життя, широкої інформаційно-консультаційної роботи.
Адже саме школа повинна бути найпершою ланкою у  вирішенні цієї глобальної проблеми людства.