Благодійність – це можливість поділитися душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує. Будь-яка допомога важлива,але найбільшою поміччю є небайдужість до чужої проблеми і добровільне бажання допомогти у вирішенні важкої ситуації. Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є благодійна акція «Кожен може стати янголом для життя», яку протягом листопада провели учні нашого закладу. Ініціювали добру справу заступник директора з виховної роботи Інна Горбунова та практичний психолог Грабенко. До акції долучилося 44 учня та 6 вчителів.
Допомагати дітям – це гідна справа. Ми раді, що нам випала така можливість.


