четверг, 15 сентября 2016 г.

Екскурсія до м.Кіровограда

Учні 8 класу разом з педагогом - організатором Горбуновою І.О. побували на екскурсії  у м.Кіровограді, а саме на площі Героїв Майдану, яка розташована в Подільському районі  й міститься у просторі між вулицями ДворцовоюВіктора ЧміленкаВеликою Перспективною‎ та В'ячеслава Чорновола.

суббота, 10 сентября 2016 г.

Тиждень фізичної культури і спорту

З 05 по 09 вересня в Миколаївській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень фізичної культури і спорту. Кожен день розпочинався з ранкової гігієнічної зарядки. Протягом дня учням були запропоновані різноманітні вікторини, анкетування, перегляд фільмів. В рамках тижня 08 вересня пройшов день фізичної культури і спорту. Близько 80 учнів взяли участь в таки заходах: «Веселі старти» - 1-4 класи, «Марафон» - 1-10 класи, Волейбол – 7-10 класи. 09 вересня на святкові лінійці-закриття відбулося підбиття підсумків проведення тижня фізичної культури і спорту де грамотами були нагородженні учасники змагань.

четверг, 1 сентября 2016 г.

1 вересня

Тисячі вчителів та учнів незалежної держави України виходять сьогодні на нивузнань, щоб штурмувати нові вершини науки, яка так потрібна
кожному в житті. Учнів, вчителів та батьків зі святом вітав сільський голова Тегза Юрій Михайлович.
Цього свята з особливим нетерпінням чекали першокласники, для яких відкривається сьогодні перша сторінка великої книги знань. Директор школи Кушняр Алла Павлівна вручила першачкам подарунки від народного депутата України Березкіна С.С.
Після урочистої лінійки для учнів пройшов перший урок на тему:
«ЩОБ У СЕРЦІ ЖИЛА БАТЬКІВЩИНА:
ДО 25-РІЧЧЯ НЕЗЕЛЕЖНОСТІ
УКРАЇНИ»
Шкільне життя... Неважко зрозуміти,
Щоб потім бути з успіхом на «ти»,
Невтомна праця, досвід і освіта —
Стежки до будь-якої висоти!
Зі святом!!!