четверг, 15 сентября 2016 г.

Екскурсія до м.Кіровограда

Учні 8 класу разом з педагогом - організатором Горбуновою І.О. побували на екскурсії  у м.Кіровограді, а саме на площі Героїв Майдану, яка розташована в Подільському районі  й міститься у просторі між вулицями ДворцовоюВіктора ЧміленкаВеликою Перспективною‎ та В'ячеслава Чорновола.

Комментариев нет:

Отправить комментарий