Учні 8 класу разом з педагогом - організатором Горбуновою І.О. побували на екскурсії у м.Кіровограді, а саме на площі Героїв Майдану, яка розташована в Подільському районі й міститься у просторі між вулицями Дворцовою, Віктора Чміленка, Великою Перспективною та В'ячеслава Чорновола.

Комментариев нет:
Отправить комментарий