вторник, 5 мая 2020 г.

Карантин продовжено!

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:
  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.
Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.  
Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.
Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.
Уся інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі - mon-covid19.info

понедельник, 27 апреля 2020 г.

Телеуроки й для учнів перших-четвертих класів

До увага батьків та учнів початкових класів. Відзавтра, 28 квітня, транслюватимуть уроки й для учнів перших-четвертих класів.Розроблено 5-тижневу програму з чотирьох дисциплін: українська мова, математика, наука, мистецтво. Уроки можна переглянути на YouTube-каналі МОН і на чотирьох телеканалах.


пятница, 24 апреля 2020 г.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 27 квітня до 31 травня 2020 року заклад загальної середньої освіти  розпочинає прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2020/2021 навчальний рік.
Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367. Дізнатися більше...

четверг, 23 апреля 2020 г.

Увага! Важливо!

Рішенням Уряду від 22 квітня, карантин продовжено 
до 11 травня
(Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні)
Подальші зміни відслідковуйте на сайті закладу.

среда, 22 апреля 2020 г.

Опитування батьків під час карантину

Шановні батьки! Вже пройшов тривалий час карантину, під час якого заклад запровадив навчання з використанням дистанційних технологій. Це нова форма в освіті, яка потребує вдосконалення та сучасних навиків від вчителів, учнів та батьків. Нам цікава і важлива ваша думка стосовно навчання дітей у такому форматі.Тому просимо дати відповіді на декілька питань стосовно організації навчання у нашому закладі.

З повагою,  адміністрація закладу.


суббота, 18 апреля 2020 г.

З Великоднем!

Дорога шкільна родина! Із настанням Великодніх днів пробуджується не лише земля, а й усі людські надії та сподівання на добру долю. Від усього серця бажаємо Вам благодаті, добробуту, родинного затишку, гармонії, чудового настрою, миру та душевної величі. Щоб віра і любов Вашого серця завжди приводили до високих результатів, благих справ і успіху, щоб у Вашому житті завжди палав вогонь надії та натхнення.
Нехай цей Великдень дарує всім щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день!

суббота, 4 апреля 2020 г.

Онлайн-уроки

Шановні здобувачі освіти та їх батьки! Для кращого засвоєння навчального матеріалу рекомендуємо долучитися до перегляду онлайн-уроків на українських каналах

пятница, 27 марта 2020 г.

Онлайн-нарада при директору!!!

В зв’язку з роботою у гнучкому та дистанційному режимі педагогічним працівникам Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було запропоновано долучитися до застосування сервісу Zoom  для проведення дистанційної наради.
На порядок денний були винесені питання:
1.Виконання індивідуального плану роботи вчителя на період карантину.
2. Дистанційне навчання: реалії у нашому закладі (обмін досвідом).
27 березня 2020 року педагогічні працівники закладу стали учасниками наради в режимі онлайн. Директор Кушняр Алла Павлівна наголосила щодо важливості роботи вчителя та навчання школярів в умовах карантину.
Заступник директора з НВР Рибалко Ю.О. виступила з рекомендаціями щодо виконання плану роботи вчителя на період карантину та запропонувала коригувати при здійсненні самоосвітньої діяльності.
Заступник директора з ВР Горбунова І.О. наголосила щодо важливості інформування батьків класними керівниками з використанням комунікації через Viber або мобільні консультації.
Вчителі закладу поділилися своїми практиками застосування технологій дистанційного навчання.

Увага! Педагогічна рада - онлайн!

Шановні педагогічні працівники 
Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступеніву зв'язку із запровадженням карантину перенесена педагогічна рада з 26.03.2020 року буде проведена в дистанційному відео-режимі 01 квітня 2020 року о 10:00 за допомогою інтернет сервісу Zoom. 
Запрошення до онлайн конференції надіслано на ваші електронні скриньки. Прохання долучитися у повній кількості. По завершенню засідання педагогічної ради відбудеться засідання атестаційної комісії

четверг, 26 марта 2020 г.

Карантин продовжено!

Шановні здобувачі освіти та ваші батьки!
       Адміністрація Миколаївського ЗЗСО доводить до вашого відому, що загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив  25 березня 2020 року.
      Таким чином, заклади освіти продовжують карантинні заходи до відповідного терміну.

пятница, 13 марта 2020 г.

Навчання за допомогою дистанційних технологій

Шановні здобувачі освіти Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та їх батьки! 

З метою організації навчання в умовах припинення занять під час карантину та зважаючи на вікові особливості дітей, різне технічне забезпечення кожної окремої родини, доступності до інтернет ресурсів, педагогічний колектив закладу запрошує до навчання через прийнятні для вас засоби комунікації, які ви оберете на власний розсуд. Фрагменти уроків, консультацій, презентації, відео- та аудіоматеріали і посилання на них, а також завдання для самостійного опрацювання та тестові завдання будуть розміщені щопонеділка (починаючи з 16.03.2020) у класних Viber групах, Classroom-ах, на шкільному сайті та Facebook.

           І пам'ятаємо, "Бажання - тисяча можливостей...."!

четверг, 12 марта 2020 г.

Увага!Карантин!!!

З 12 березня по 03 квітня 2020 року з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-2019) ми призупиняємо освітній процес та зачиняємось на карантин. Навчання відбуватиметься в дистанційному режимі, завдання будуть розміщені на офіційному сайті закладу на сторінці "Навчання на період карантину".