Сторінки
- Головна
- Про школу
- Про мене
- Офіційні документи
- Візитка закладу
- Історія школи
- Музейні кімнати
- Миколаївка туристична
- Власна ініціатива
- Я -вчитель
- Фотогалерея
- Для вчителів
- Для учнів
- Конкурси для учнів
- Для батьків
- Вступ до ЗНЗ
- ДПА
- ЗНО
- Наша гордість
- Соціально-психологічна служба
- Учнівське самоврядквання
- Рік національно-патріотичного виховання
- Рік англійської мови
- ЗВІТИ
пятница, 29 мая 2020 г.
вторник, 5 мая 2020 г.
Карантин продовжено!
Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте сьогодні, 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:
- до 31 травня триватимуть заняття;
- до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
- до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
- упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.
Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.
Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.
Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.
Уся інформація, пов'язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі - mon-covid19.info
Подписаться на:
Сообщения (Atom)