7 жовтня 2018 року гуртківці КЗ "Миколаївське НВО" разом з керівниками Інною Саламахою та Альоною Тимошенко взяли активну участь в обласному фестевалі обрядового хліба "Українська паляниця" під девізом "Наш хліб святий, у ньому наша сила...". У рамках фестивалю,учасники презентували виставку хлібних виробів і показали яскравий виступ, у якому прославили вклич хліба і працю хліборобів. У результаті жеребкування, нашій команді випала честь першими розпочати конкурсну програму фестивалю. Було нелегко стати одним з кращих серед 17 команд з усієї області, однак наш заклад зумів достойно представити честь району. Отож маємо надію, що наші зусилля не виявились марними,адже ми виборил почесне ІІІ місце.
Вітаємо всю нашу команду і дякуємо за гарні результати.


