Юні дослідники – наше майбутнє!
Щиро вітаємо нашу юну дослідницю ученицю 11 класу Ховрящук Юлію з перемогою у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді у2015/2016 навчальному році , ученицю11 класу Миколаївська ЗШ І-ІІІ ступенів у секції «Прикладна математика» із зайнятим ІІІ місцем! ( На підставі рішення журі, затвердженого наказом начальника управління освіти і науки, молоді та спорту № 177 від 10 березня 2016 року « Про результати проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2015/2016 навчальному році» Дуже пишаємось нашими зірочками і бажаємо успіхів на їх життєвій творчій дорозі, щоб ще не раз на їхньому небосхилі спалахували зірочки перемог!

Комментариев нет:
Отправить комментарий