четверг, 25 февраля 2016 г.

Геліантус звітує





Сьогодні відбулося нагородження учнів-учасників Міжнародної прироодознавчої гри "Геліантус-2015".  В Миколаївській ЗШ вперше пройшла така ГРА. Разом з координатором гри у закладі (Рибалко Ю.О.) всі учасники отримали свої нагороди.
Вперед до успіху!




Комментариев нет:

Отправить комментарий